Project Manager Intern

Kraków, Full-time

przyjazna rekrutacja

W Softnauts od 11 lat realizujemy aplikacje webowe i mobilne, opierając się w 100% na zaufaniu do zespołu. Każdy z nas ma poczucie wpływu na projekt i odgrywa równie ważną rolę w budowaniu i rozwijaniu produktów dla naszych klientów. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu złożonych spersonalizowanych systemów, gier oraz aplikacji webowych i mobilnych.

Obowiązki:

  • wsparcie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami informatycznymi
  • wsparcie w nadzorowaniu i koordynacji pracy zespołów projektowych
  • codzienny kontakt z międzynarodowymi Klientami (poczta, Skype)
  • rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami w celu zapewnienia powtarzalności transakcji
  • wsparcie w proaktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów
  • wsparcie w negocjacjach umów
  • wsparcie w przygotowaniu kosztorysu projektowego
  • planowanie i ustalanie priorytetów zadań w projektach
  • zarządzanie jakością

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności budowania relacji
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, organizacyjne i analityczne
  • znajomość technologii webowych i mobilnych
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • znajomość metodologii zarządzania projektami (Agile, SCRUM)

Co oferujemy?

  • Ciekawa rola w międzynarodowych i innowacyjnych projektach - jako software house mamy możliwość współpracy z klientami z całego świata.
  • Elastyczne godziny pracy - zwykle zaczynamy dzień w godzinach 7-11:00.
  • Benefity, takie jak karta Multisport i prywatna opieka medyczna.
  • Przekąski i napoje - pyszna kawa, herbata i tosty.
  • MacBook i wszystkie potrzebne akcesoria. Opowiedz nam o swoich preferencjach, a postaramy się odpowiednio Cię wyposażyć.
  • Praca zdalna - jeśli wolisz pracę z domu.
  • Przestrzeń chilloutowa - jeśli wolisz pracować w biurze,

Jako członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji gwarantujemy przejrzysty proces rekrutacji i przyjazną atmosferę!

Benefity

Flexible working hours

Elastyczne godziny pracy

Remote work available

Możliwa praca zdalna

Private health insurance

Prywatna opieka medyczna

Relaxed and casual atmosphere

Swobodna atmosfera

Fresh fruits and vegetables

Świeże owoce, warzywa i tosty

Office in the center of Kraków

Biuro w centrum Krakowa

Multisport membership

Członkostwo Multisport

Conferences & meetups

Konferencje i meetupy

Unlimited coffee and tea

Nieograniczona kawa i herbata