Senior React Native Developer

Kraków, Full-time

przyjazna rekrutacja

Poszukujemy doświadczonego Senior React Native Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymywanie naszych aplikacji mobilnych opartych na React Native. Jako Senior Developer będziesz pełnił kluczową rolę w projektowaniu, rozwijaniu i optymalizowaniu naszych aplikacji, a także wspieraniu młodszych członków zespołu w rozwoju ich umiejętności.

Obowiązki:

  • Tworzenie, testowanie i utrzymanie wysokiej jakości aplikacji mobilnych przy użyciu React Native.
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcji oraz funkcjonalności w naszych aplikacjach.
  • Optymalizacja wydajności i dostosowywanie aplikacji do różnych platform mobilnych.
  • Współpraca z zespołem projektowym i inżynierami backendu w celu zapewnienia płynnej integracji i funkcjonalności aplikacji.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością i błędami aplikacji.
  • Udzielanie wsparcia technicznego innym członkom zespołu oraz udział w code review.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku React Native Developera min. 4 lata.
  • Doskonała znajomość React Native.
  • Znajomość języków JavaScript i TypeScript.
  • Zarządzanie stanem: Redux lub Mobx.
  • Znajomość narzędzi do nawigacji w aplikacji mobilnej, takich jak React Navigation.
  • Umiejętność optymalizacji pod kątem wydajności i zużycia zasobów.
  • System kontroli wersji: Git.
  • Komunikatywność i zdolność do pracy zespołowej.
  • Biblioteki i narzędzia pomocnicze: Znajomość popularnych bibliotek i narzędzi pomocniczych, takich jak Axios do obsługi żądań HTTP, Redux Thunk lub Redux Saga do zarządzania asynchronicznym stanem, może być przydatna.
  • Zrozumienie platform mobilnych: Wiedza na temat różnic między platformami mobilnymi (iOS i Android) oraz umiejętność dostosowania aplikacji do specyfikacji każdej z tych platform jest kluczowa.
  • Angielski na poziomie minimum B2.

Oferujemy:

  • Angażującą rolę w międzynarodowym i innowacyjnym projekcie.
  • Pełne wsparcie naszego project managera i zespołu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 16800 - 23000 zł netto na umowie B2B.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Praca zdalna.
  • Benefity - karta Multisport i prywatna opieka medyczna.

Wypełnij krótki formularz. Cieszymy się że chcesz z nami pracować!. Wkrótce się skontaktujemy. Pozdrawiamy!

attach

Upuść plik tutaj albo wybierz z komputera

Benefity

Flexible working hours

Elastyczne godziny pracy

Remote work available

Możliwa praca zdalna

Private health insurance

Prywatna opieka medyczna

Relaxed and casual atmosphere

Swobodna atmosfera

Fresh fruits and vegetables

Świeże owoce, warzywa i tosty

Office in the center of Kraków

Biuro w centrum Krakowa

Multisport membership

Członkostwo Multisport

Conferences & meetups

Konferencje i meetupy

Unlimited coffee and tea

Nieograniczona kawa i herbata