Programista PHP

Kraków, Full-time

przyjazna rekrutacja

Jeśli szukasz pracy w branży IT, programowanie PHP jest Twoją pasją i chcesz się rozwijać jako PHP Developer, ta oferta jest dla Ciebie. W Softnauts od 10 lat realizujemy aplikacje webowe i mobilne, opierając się w 100% na zaufaniu do zespołu. Każdy z nas ma poczucie wpływu na projekt i odgrywa równie ważną rolę w budowaniu i rozwijaniu produktów dla naszych klientów. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu złożonych spersonalizowanych systemów, gier oraz aplikacji webowych i mobilnych. Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty PHP.

Twoje zadania:

  • Analiza, projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych i mobilnych
  • Rozwijanie i integracja obecnych systemów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie w zakresie informatyki lub pokrewnej dziedziny
  • programowanie PHP - min. 2 lata doświadczenia
  • Znajomość PHPUnit, MySQL, Git
  • solidne podstawy OOP
  • rozumienie relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności i wiedzy
  • język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Symfony / Laravel
  • Swagger / OpenAPI
  • RabbitMQ
  • Docker
  • AWS
  • Doświadczenie DevOps

Co oferujemy:

  • Ciekawa rola PHP Developera w międzynarodowych i innowacyjnych projektach - jako software house realizujemy aplikacje webowe i mobilne dla klientów z całego świata.
  • Wsparcie lidera i zespołu – pracujemy w metodyce Agile, co oznacza, że nie pozostaniesz bez odpowiedniego onboardingu i pomocy współpracowników. Regularne stand-upy pomogą Ci zapoznać się ze wszystkim, co się dzieje.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B.
  • Elastyczne godziny pracy - zwykle zaczynamy dzień w godzinach 7-11:00.
  • Benefity, takie jak karta Multisport i prywatna opieka medyczna.
  • Przekąski i napoje - pyszna kawa, herbata i tosty.
  • MacBook i wszystkie potrzebne akcesoria. Opowiedz nam o swoich preferencjach, a postaramy się odpowiednio Cię wyposażyć.
  • Praca zdalna - jeśli wolisz pracę z domu.
  • Przestrzeń chilloutowa - z której możesz korzystać, jeśli wybierzesz pracę w biurze,
  • Jako członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji gwarantujemy przejrzysty proces rekrutacji i przyjazną atmosferę!

Benefity

Flexible working hours

Elastyczne godziny pracy

Remote work available

Możliwa praca zdalna

Private health insurance

Prywatna opieka medyczna

Relaxed and casual atmosphere

Swobodna atmosfera

Fresh fruits and vegetables

Świeże owoce, warzywa i tosty

Office in the center of Kraków

Biuro w centrum Krakowa

Multisport membership

Członkostwo Multisport

Conferences & meetups

Konferencje i meetupy

Unlimited coffee and tea

Nieograniczona kawa i herbata