Programista PHP

Kraków, Full-time

przyjazna rekrutacja

Programista PHP poszukiwany! Ta oferta jest skierowana do pasjonatów branży IT, którzy z językiem PHP są za pan brat.

Softnauts to software house, który już od dziesięciu lat zajmuje się rozwojem aplikacji internetowych i mobilnych. Przez lata dorobiliśmy się bogatego portfolio, w którym spotkasz się ze spersonalizowanymi systemami, aplikacjami mobilnymi bądź webowymi oraz grami.

Naszym sekretem jest pełne zaufanie do członków zespołu. Wspólnie rozwijamy się, dbając o to, żeby każdy miał poczucie wartości swojego wkładu w przedsięwzięcia. Teraz zaś poszukujemy nowego członka zespołu - doświadczonego programisty PHP.

Programista PHP - zadania

  • Analiza, projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych i mobilnych,
  • Rozwijanie i integracja obecnych systemów,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie w zakresie informatyki lub pokrewnej dziedziny,
  • programowanie PHP - min. 2 lata doświadczenia,
  • Znajomość PHPUnit, MySQL, Git,
  • solidne podstawy OOP,
  • rozumienie relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności i wiedzy,
  • język angielski na poziomie min. B2.

Mile widziane:

  • Symfony / Laravel,
  • Swagger / OpenAPI,
  • RabbitMQ,
  • Docker,
  • AWS,
  • Doświadczenie DevOps.

Na co programista PHP może liczyć w Softnauts?

  • Udział w międzynarodowych, innowacyjnych projektach

Nasz software house tworzy aplikacje webowe i mobilne dla klientów z całego globu.

  • Wsparcie zespołu i lidera

Opieramy się na metodologii Agile. Co to oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim wsparcie całego naszego zespołu. Możesz liczyć na przyjazny onboarding i regularne stand-upy - tak, byśmy wszyscy mogli trzymać rękę na pulsie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczną umowę o pracę

Oferujemy możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.

  • Elastyczne godziny pracy

Dzień pracy zaczyna się dla nas między godziną 7:00 a 11:00. Zaplanuj swój dzień tak, jak chcesz!

  • Benefity

Proponujemy naszym pracownikom kartę Multisport i pakiety prywatnej opieki medycznej - aby  byli zawsze w formie.

  • Przekąski i napoje

W naszej kuchni znajdziesz aromatyczną kawę, pyszne herbaty i apetyczne tosty.

  • Sprzęt do pracy

Dla Twojej wygody proponujemy Ci firmowego MacBooka i wszelkie niezbędne akcesoria. Wolisz inny system operacyjny? To nie problem - opowiedz nam o swoich preferencjach, a my Ci wszystko zapewnimy.

  • Praca zdalna

Jeśli masz naturę domatora, możesz swobodnie pracować w zaciszu Twojego domu.

  • Przestrzeń chilloutowa

Ekstrawertycy, którzy uwielbiają nawiązywać towarzyskie kontakty, mogą zorganizować turniej w Fifę na naszym Play Station

Programista PHP - witamy na pokładzie!

Jako członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji gwarantujemy przejrzysty proces rekrutacji i przyjazną atmosferę!

Benefity

Flexible working hours

Elastyczne godziny pracy

Remote work available

Możliwa praca zdalna

Private health insurance

Prywatna opieka medyczna

Relaxed and casual atmosphere

Swobodna atmosfera

Fresh fruits and vegetables

Świeże owoce, warzywa i tosty

Office in the center of Kraków

Biuro w centrum Krakowa

Multisport membership

Członkostwo Multisport

Conferences & meetups

Konferencje i meetupy

Unlimited coffee and tea

Nieograniczona kawa i herbata